Топ Новини

Доходи жителів різних регіонів України відрізняються більш ніж на 70%

16 червня 2012 в 13:49
Екс-глава Мінекономіки Богдан Данилишин відзначає, що диференціація сукупних доходів на душу населення між окремими областями становить більше 3-х разів.
dengi_moneti_46.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

На сьогоднішній день розрив у доходах на душу населення між окремими областями Україні (не рахуючи Києва) становить більше 73%, хоча за міжнародними стандартами він не повинен перевищувати 20%.
 
Про це в своїй статті для ZN.UA пише екс-міністр економіки Богдан Данилишин.
 
За словами Данилишина, диференціація сукупних доходів на душу населення між окремими областями становить більше 3-х разів.
 
«Якщо межею бідності вважати офіційно встановлений прожитковий мінімум, то поза нею в Україні у 2010 році проживало 30,7% людей, тоді як у 2008-му та 2009 рр. — близько 23%. Нині розрив у доходах на душу населення між окремими областями (не враховуючи м. Київ) становить понад 73%, хоча за міжнародними стандартами він не повинен перевищувати 20%», - пише екс-міністр.
 
 
«Ці та інші критерії і повинні визначати основні підходи до вирішення гострих регіональних проблем», - підкреслив він.
 
Крім того, екс-глава Мінекономіки відзначив, що в середньому в регіонах пропозиція робочої сили перевищує попит у 30 разів, зокрема в Івано-Франківській області - у 329, Волинській - в 137, Львівській - в 103 рази. Від 20 до 50% безробітних по регіонах не працюють більше 1 року.
 
Подробиці читайте в статті Богдана Данилишина «Регіоналізм в Україні: реальність і перспективи» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».
 
Читайте також:
 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...