Доходи лондонських адвокатів рекордно зросли за рахунок російських олігархів

4 вересня 2012 в 09:56
Тільки у комерційному відділенні Високого суду Лондона більше 60% позовів зачіпають інтереси підприємців з Росії і Східної Європи. Процес Березовського проти Абрамовича коштував 160 млн доларів.
berezovsky.jpg
ntv.ru

Рекордного рівня - 5,4 млрд фунтів (8,5 млрд доларів) - досягли в минулому році доходи провідних британських адвокатських контор. Причиною тому став ряд судових процесів російських підприємців в британській столиці, повідомила газета The Guardian.

Одним з найбільших за рівнем доходів юристів в британській та світовій судовій практиці став, за даними видання, програний минулого тижня Борисом Березовським суд проти Романа Абрамовича. Лондонський Високий суд ухвалив рішення на користь колишнього губернатора Чукотського автономного округу, відкинувши претензії до нього з боку Березовського майже на 6 млрд доларів. Вартість послуг адвокатів і консультантів для сторони, що програла, перевищила 100 млн фунтів стерлінгів (160 млн доларів).

В цілому ж тільки в комерційному відділенні Високого суду Лондона більше 60% позовів зачіпають інтереси підприємців з Росії і Східної Європи. При цьому британські ЗМІ зазначають, що незабаром збори, що стягуються за витрати самими судами, можуть бути підвищені, бо на даний момент не покривають ресурси, які система судочинства змушена виділяти на ведення подібних справ.

Читайте також:

Російська преса вивчила наслідки «процесу століття»: розорення, що загрожує Березовському, і погані новини для Путіна

Березовський програв Абрамовичу п'ятимільярдий позов

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...