Топ Новини

Встановлено стартову ціну «Дніпроенерго» та «Донецькобленерго»

10 листопада 2011 в 12:25
Початкова ціна продажу державного пакету акцій ВАТ «Дніпроенерго» у розмірі 25% статутного капіталу на приватизаційному конкурсі становить 1,174 млрд грн, держпакету ВАТ «Донецькобленерго» у розмірі 40,061% - 449,5 млн грн.
dengi_zarplata_pachki_konvert)50grivni_10.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідні умови проведення конкурсів затверджено розпорядженнями Кабінету міністрів від 2 листопада №1106 і №1107 відповідно. Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Згідно з ними, учасник конкурсу з купівлі акцій енергогенеруючої компанії «Дніпроенерго» повинен три останні роки або сам виробляти електроенергію в обсязі мінімум 30% від обсягу виробництва «Дніпроенерго», або володіти такою компанією-виробником електроенергії.

Для участі в конкурсі з приватизації енергопостачальної компанії «Донецькобленерго» покупцеві необхідно три останні роки або самостійно передавати та постачати електроенергію в обсязі мінімум 30% від обсягів «Донецькобленерго», або володіти енергопостачальною компанією з такими обсягами постачання і передання.

Ці умови співпадають з умовами вже оголошених конкурсів з приватизації 45,103% акцій «Західенерго» і 25% акцій «Київенерго», заявки на які приймаються 17 листопада.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...