Топ Новини

ДКЦПФР готова виступити регулятором аудиторського ринку

29 липня 2011 в 12:17
Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) готова виступити регулятором аудиторського ринку.
rabota_nalog_goss_business_333_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це під час засідання незалежних бухгалтерів та аудиторів заявила заступник директора департаменту методології регулювання фондового ринку ДКЦПФР Олена Величко.

«Одне з головних завдань аудиторів - це захист інвесторів та надання достовірної доступної повноцінної інформації. Аудит тісно пов'язаний з фінансовим ринком, тому ДКЦПФР завжди працювала із зацікавленістю в тому, щоб ця інформація, була достовірною і підтвердженою», - сказала чиновниця.

Вона підкреслила, що через це розвиток аудиторської діяльності весь час перебуває «під невсипущим оком» ДКЦПФР.

О.Величко також зазначила, що в Україні "назріла" необхідність створення декількох саморегульованих організацій (СРО) на аудиторському ринку.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ потрапив розроблений Міністерством фінансів законопроект, який може зробити залежними від міністерства аудиторські компанії. Законопроектом передбачається, що Мінфін буде контролювати все - від внесення до реєстру аудиторських компаній до порядку застосування штрафних санкцій. Самі учасники ринку вважають це боротьбою за переділ галузі, що може призвести до скорочення кількості аудиторських фірм, монополізації і зростання цін на послуги.

Як повідомляло ZN.UA у листопаді 2010 року, тоді Мінфін вперше заявив про плани створити єдиний мегарегулятор фінансових ринків, який об'єднав би функції Національного банку, Держфінпослуг і Держкомісії з цінних паперів.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...