Держпрограма активізації економіки дасть імпульс зростанню ВВП, - Прасолов

4 березня 2013 в 11:37

Реалізація Держпрограми активізації економіки дозволить модернізувати житлово-комунальне господарство.

ВВП
Держпрограма активізації економіки дасть імпульс зростанню ВВП

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов прогнозує, що реалізація Державної програми активізації економіки дозволить збільшити кількість робочих місць і модернізувати житлово-комунальне господарство, про це він сказав в ефірі телеканалу БТБ.

"Перш за все, будуть збережені і збільшені робочі місця. Другий важливий момент - буде проведена модернізація житлового господарства, яку відчуває, розуміє і знає кожен житель нашої країни. Але найголовніше, за рахунок того, що буде рости ВВП, у нас буде збільшуватися економічний ресурс для підвищення соціальних стандартів для нашого населення", - сказав Прасолов.

Міністр зазначив, що відмінність цієї програми від усіх аналогічних у реальності її виконання.

"Я хочу підкреслити, що це найбільш реальна програма, ось ті 23,9 млрд. гривень - реальні гроші, які будуть виділені з бюджету, вони там закладені. Тому що раніше ось так було, що бюджет, грубо кажучи, може потягнути 20-50 млрд., а потреби виписувалися на 80-100 млрд. Ми хочемо, щоб ця програма почала виконуватися конкретно, з конкретними результатами і щоб ці результати були зрозумілими і видимими для наших людей", - сказав він.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...