Топ Новини

Держпідприємства перейдуть у власність комерційних банків?

11 червня 2011 в 10:25
Мораторій на примусову реалізацію державного майна треба відмінити, однак одночасно розробити механізм запобігання кредитних зловживань.
nalog_goss_business_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це заявив голова правління «Ощадбанку» Сергій Подрєзов під час засідання Фінансового прес-клубу «Закон про права кредиторів та позичальників: чи забезпечить він захист інтересів споживачів фінансових послуг?», яке провела Ліга фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

Банкір нагадав, що закон «Про введення мораторію на примусову реалізацію державного майна» з’явився саме для запобігання прихованій приватизації державних підприємств.

С.Подрєзов підкреслив, що «ми будемо на друге читання давати свої пропозиції, щоб змінити цю норму, тому що вона дійсно відкриває можливість для участі багатьох банків у фінансуванні держпідприємств».

«Я думаю, потрібно виробити якийсь механізм узгодження передачі в заставу тим чи іншим профільним міністерствам, щоб ми розуміли, що ці підприємства не підуть з молотка за невеликі суми  кредитних коштів», - зазначив голова правління «Ощадбанку».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...