Топ Новини

Держмитниця не розкрила інформацію про контрабанду нафти у Феодосії на 1 млрд

29 листопада 2011 в 11:34
Державна митна служба України відмовилася надавати ZN.UA інформацію щодо обсягів нафтопродуктів, які пройшли розмитнення через державне «Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами" (ФПЗНП).
port_feodosiya.jpg
Лани Петрової

Відповідаючи на запит редакції, Держмитниця послалася на Митний кодекс України, який не дозволяє держслужбовцям розкривати подібний вид інформації.

«Частиною 2 статті 308 Митного кодексу України встановлено, що інформація про обсяги експорту та імпорту конкретних видів товарів може надаватися лише органам, які ведуть державну статистику. А інформація про експортно-імпортні операції конкретних суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності - тільки органам досудового слідства у зв'язку з розслідуванням кримінальних справ, а також на письмову вимогу...АМКУ...у зв'язку з розслідуванням антиконкурентних узгоджених дій із зазначенням підстав для її надання», - стверджується у відповіді .

Нагадаємо, що ще 14 листопада після публікації у ZN.UA Держмитниця повідомила про перевірку невідповідності обсягів нафти, що проходять через Феодосію. Вже після цього ZN.UA повідомляло, що контрабанда постачань нафтопродуктів у листопаді не припинилася. У жовтні у Феодосії митне оформлення пройшли лише 5% «феодосійського» бензину і 33% дизельного палива. У 2011 році бюджет України недоотримав близько 1 млрд грн.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...