Топ Новини

Держкомпідприємництва не дозволив КРУ проводити позапланові перевірки коли заманеться

18 листопада 2011 в 09:33
Держкомпідприємництво відмовило у погодженні змін до закону «Про державну контрольно-ревізійну службу України», якими передбачалося значно розширити повноваження перевіряючих.
business_goss_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Зокрема, як повідомляє прес-служба відомства, змінами передбачалося передати контрольно-ревізійній службі повноваження виносити рішення  (за поданням прокурора, слідчого або органу дізнання) про проведення позапланової виїзної ревізії. Нагадаємо, що зараз відповідні повноваження мають виключно суди.

Також відповідним законопроектом передбачалося дозволити КРС продовжувати терміни планової та позапланової ревізії. На разі продовження термінів відповідних перевірок можливе за рішенням суду.

«Водночас, надання керівнику органу КРС крім права одноособово приймати рішення про проведення ревізій, також і права щодо продовження термінів проведення планової або позапланової виїзної ревізії не вирішує питання оперативності їх проведення, а навпаки може мати наслідком затягування їх термінів», - зазначають у Держкомпідприємництва.

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю ZN.UA голова ГоловКРУ Петро Андрєєв жалівся, що суди масово перешкоджають діяльності КРУ, зокрема, забороняють проводити перевірки.

Раніше Верховна Рада скоротила податківцям можливості для перевірок, скасувавши фактичні перевірки з боку податкових органів для фізосіб-підприємців, не зареєстрованих платниками ПДВ, а також юросіб, які перебувають на спрощеній системі і застосовують ставку єдиного податку 10% до введення в дію закону про спрощену систему оподаткування.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...