Топ Новини

Держгеонадра: Капіталізація «Нафтогазу» може збільшитися до 70-90 млрд доларів

21 грудня 2011 в 15:23
23 грудня 2011 року парламент розгляне законопроект №9539-1 про внесення змін до деяких законів України. З прийняттям цього закону в Україні фактично почнеться створення нового ринку - ринку надрокористування.
stavitskiy_zn.jpg
ZN.UA

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив голова Державної служби геології і надр України Едуард Ставицький. Він додав, що «ліцензія на надрокористування стане товаром з реальною вартістю».

«Прийняття цього закону означатиме легітимізацію обороту ліцензій на ринку цінних паперів, що однозначно позитивно вплине на інвестиційний клімат в Україні та надрокористування, - підкреслив глава Держгеонадр. - Законопроект № 9539-1 розроблявся за участю фахівців Державної служби геології та надр України і враховує як державні інтереси, так і інтереси інвесторів. Він буде мати особливе значення для вітчизняних надрокористувачів, оскільки дозволить їм залучити додаткові кредитні кошти, використовуючи ліцензію в якості застави для кредиту».

До того ж, за словами Е.Ставицького, «вільний оборот ліцензій на ринку підвищить капіталізацію національних компаній-ліцензіатів. Наприклад, капіталізація НАК «Нафтогаз України», що володіє ліцензіями на доведені запаси природного газу категорії С1 в 1 трлн кубометрів, може збільшитися до 70-90 млрд дол».

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю з Едуардом Ставицьким.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...