Топ Новини

Державна програма активізації економіки: АПК серед пріоритетів

27 лютого 2013 в 18:36

В уряді впевнені, що країні сьогодні необхідні нові стимули для внутрішнього реінвестування в аграрній галузі.

agro_urozhay_pole.jpg
ark.gov.ua
У найближчі два роки обсяги реалізації продукції українського агропромислового комплексу на внутрішньому ринку повинні вирости на 25%. Такі показники зазначені в Державній програмі активізації економіки, яку було презентовано 27 лютого на засіданні Кабінету міністрів України.

В уряді впевнені, що країні сьогодні необхідні нові стимули для внутрішнього реінвестування в галузі з високою часткою доданої вартості і активне впровадження політики імпортозаміщення. Ці цілі та завдання зазначені в Держпрограмі, основними пріоритетами якої є підтримка національного товаровиробника і структурні реформи в стратегічних галузях.

При цьому автори програми пропонують сконцентрувати зусилля уряду на зниженні державного втручання і зміцнення ролі ринкових механізмів регулювання діяльності суб'єктів господарювання, зменшення кількості адміністративних перешкод і створення рівних конкретних умов для роботи.

У сфері забезпечення вітчизняних аграріїв необхідним обладнанням, Державна програма активізації економіки передбачає істотний приріст обсягів виробництва вітчизняної сільськогосподарської техніки в період 2013-2014 рр, що дозволить збільшити обсяги імпортозаміщення в даному сегменті до 20%. Паралельно з цим буде продовжено реалізацію проектів, спрямованих на інвентаризацію сільськогосподарських ресурсів України та актуалізації земельних кадастрів.

Читайте також:

Україна експортувала майже 18 млн тонн зернових

У південних областях України стартувала посівна кампанія

Україна хоче посилити співпрацю з Францією у сфері сільського господарства

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...