Держава гарантувала кошти вкладників Приватбанку на 100%

19 грудня 2016 в 11:34

Рішенням про націоналізацію уряд захистив 20 млн клієнтів Приватбанку, стверджує Гройсман.

Приватбанк
Держава взяла на себе всі зобов'язання Коломойського перед вкладниками
Приватбанк
Після націоналізації Приватбанку кошти вкладників переходять під 100% гарантії держави, прем'єр-міністр Володимир Гройсман

"Гроші клієнтів банку тепер переходять під 100% гарантії держави. Нацбанк у цей період підтримає стабільність національної валюти і має для цього абсолютно всі необхідні інструменти", - сказав прем'єр у своєму відеозверненні.

Гройсман зазначив, що за даними НБУ, розрив між сформованими резервами і кредитним ризиком Приватбанку склав майже 150 млрд грн, що поставило під загрозу подальше обслуговування клієнтів банку.

"У першу чергу мова йде про понад 3 млн пенсіонерів, 500 тис. студентів і 1 млн 600 тис. незахищених громадян. Мова також йде від 3,5 млн зарплатних рахунків, про обслуговування 500 тис. фізичних осіб-підприємців", - сказав він, зазначивши, що націоналізація Приватбанку захистить 20 млн клієнтів.

Читайте також: НБУ визнав Приватбанк неплатоспроможним, загальна потреба в капіталі становить 148 млрд гривень

Кабінет міністрів України на засіданні 18 грудня ухвалив рішення про націоналізацію Приватбанку.

Слідкуйте за останніми новинами про перехід найбільшого банку України у власність держави - Націоналізація Приватбанку: головне.

Детальніше про сценарії та проблеми можливої націоналізації Приватбанку читайте в статті Юлії Самаевой ""Приват" — держава: за хід до мату" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...