Топ Новини

Депутати додали 2 млрд грн на зарплати шахтарям

18 вересня 2012 в 15:28
Підтримка вугледобувних регіонів у 2012 році буде коштувати всім українцям 10 млрд грн. Депутати збільшили суму на 2 млрд грн для своєчасної виплати зарплат шахтарям.
shahta_shahter_shaxter_rabochie_ugol_.jpg
dtek.com

Верховна Рада прийняла зміни до державного бюджету на 2012 рік щодо збільшення видатків на заробітну плату працівникам вугледобувних підприємств. За дане рішення проголосував 261 із 336 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

У пояснювальній записці наголошується, що метою зазначеного закону є забезпечення своєчасної та стовідсоткової виплати зарплати працівникам державних вугледобувних підприємств.

Законом збільшуються витрати Міненерговугілля за бюджетною програмою «Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції» на 2 100,0 млн. грн (з 7 801,8 млн грн до 9 901,8 млн грн).

- Старший син Януковича відбирає в Ахметова звання «маршала» вугільній галузі

У документі також говориться, що прийняття цього закону дозволить забезпечити своєчасно стовідсоткову виплату зарплати працівникам державних вугледобувних підприємств на законодавчо встановленому рівні, створити безпечні умови праці і виконати зобов'язання зі своєчасної оплати за спожиту електроенергію.

Читайте також:

Держава приватизує найбільші шахти за одну гривню

Шахтар підірваної шахти Ахметова на камеру розповів, як там насправді працюється

Янукович схвалив приватизацію шахт шляхом продажу всіх їх акцій на аукціонах

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...