Депозитні ставки почнуть знижуватися в листопаді

6 жовтня 2012 в 14:20
Для вкладників наразі оптимальний момент для максималізації своїх прибутків за рахунок розміщення заощаджень на гривневих депозитах.Ставки за депозитами можуть почати знижуватися в листопаді, прогнозують баннкіри.
dengi_500_griven_grivni_
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Ставки за депозитами можуть почати знижуватися в листопаді. При цьому термін розміщення коштів вкладниками у банках почне збільшуватися.

Такий прогноз зробив голова правління «Надра Банку» Дмитро Зінков під час круглого столу, який організувала ГО «Ліга фінансового розвитку» за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Тоді ж і повернуться, я думаю, більш-менш розумні ставки по кредитуванню», - додав банкір.

Виконавчий директор НАБУ, голова правління «Укргазбанку» Сергій Мамедов звернув увагу на те, що для вкладників наразі оптимальний момент для максималізації своїх прибутків за рахунок розміщення заощаджень на гривневих депозитах.

При цьому заступник голови правління «Дочірнього банку «Сбєрбанку Росії» Ірина Князева констатувала, що, зокрема, великі й зазвичай фінансово «підковані» вкладники орієнтуються зараз не стільки на примноженні, скільки на збереженні заощаджень. Тому вони розміщають кошти на депозитах і з не надто високою дохідністю (на фоні пропозицій інших учасників ринку), зате в міцних фінустановах.

Читайте также:

В МММ приводит жадность, а не финансовая безграмотность

Госпотребинспекция: отдельный закон о защите прав потребителей финуслуг не нужен

Защита прав потребителей финансовых услуг при тотальной финансовой безграмотности населения

НБУ повысит финансовую грамотность населения, чтоб люди «не так много внимания уделяли колебаниям курса»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...