Дефіцит бензину в Україні закінчився - Мозирський НПЗ відновив роботу

6 липня 2011 в 14:38
Відновлення повноцінної роботи Мозирського НПЗ знімає з порядку денного питання браку бензину, який учасники ринку нафтопродуктів України спостерігали в червні в зв'язку з масованим вивозом бензину в Росію Лисичанським НПЗ.

Водночас, як повідомив ZN.UA директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн, є підстави очікувати, що вартість білоруських ресурсів буде досить високою, тому що крім традиційних каналів збуту сьогодні визначився ще один - Росія, де триває дефіцит високооктанового бензину.

Крім того, за словами експерта, при експорті за межі Митного союзу, в тому числі і в Україну, білоруські виробники змушені платити російське експортне мито, яке на сьогодні становить майже 50% від ринкової вартості бензинів А-92 і А-95. Таким чином, привабливість поставок до країн МЗ у білоруських НПЗ вища. Це вже відчули українські компанії-імпортери, які наприкінці червня були змушені відмовитися від придбання виставлених на торги лотів бензину А-92 через його високу вартість у продавця.

Як повідомляє прес-служба Мозирського НПЗ, завод вийшов на технологічний режим роботи після завершення планового ремонту, що почався в травні. На даний час установки на заводі виведені на технологічний режим, надходять планові обсяги сировини, переробка нафти доведена до оптимального показника.

Нагадаємо, в червні учасники ринку відзначали брак деяких видів нафтопродуктів, зокрема, бензину марки А-92, пов'язуючи це з експортом більшої частини продукції Лисичанського НПЗ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...