Данилюк назвав ліквідацію податкової міліції "технічною помилкою"

11 січня в 22:11

Кабмін розгляне законопроект про фінансову поліції на найближчому засіданні.

Александр Данилюк
Данилюк пообіцяв ініціювати створення фінансової поліції у зв'язку з випадковою ліквідацією податкової міліції
Урядовий портал
Міністр фінансів Олександр Данилюк назвав ліквідацію податкової міліції з 1 січня 2017 року "технічною помилкою" і пообіцяв ініціювати прийняття закону про створення фінансової поліції найближчим часом.

"Чи варто виправляти помилку, знову легалізуючи репресивну податкову міліцію? Очевидно, що ні. Необхідно рухатися вперед", – написав очільник Мінфіну на своїй сторінці у Facebook ввечері в середу, 11 січня.

Данилюк пообіцяв винести законопроект про фінансову поліції на найближче засідання Кабінету міністрів, зазначивши, що дана реформа передбачена коаліційною угодою і меморандумом МВФ.

"Погодження зацікавленими сторонами відповідного законопроекту, очевидно, затягнулося", – зазначив керівник Мінфіну, додавши, що Міністерство юстиції вже дало свої рекомендації щодо прокта закону.

За словами міністра, реформа передбачає створення нової структури чисельність 2,5 тисячі осіб (замість 15 тисяч податкових міліціонерів), оновлення кадрового складушляхом проведення прозорого конкурсу, а також істотне підвищення зарплат співробітників.

Данилюк пообіцяв, що фінансова поліція відмовиться від силового підходу в роботі на користь аналітичного, а чисельність силових підрозділів не перевищуватиме 25% від загальної чисельності працівників відомства.

"Ми плануємо подати законопроект на розгляд уряду на найближчому засіданні і після схвалення направити проект до парламенту. В цьому законопроекті бажано, щоб депутати все ж уникли "технічних помилок", – підсумував міністр.

Як повідомлялося, під час голосування за державний бюджет на 2017 рік депутати помилково підтримали норму про ліквідацію податкової міліції та вилучення відповідного розділу з Податкового кодексу з 1 січня.

Читайте також: Ніна Южаніна: "Ми не зможемо Податковим кодексом вирішити проблеми решти законодавства"

Нагадаємо, урядовий законопроект, що передбачає ліквідацію податкової міліції та створення Служби фінансових розслідувань, був внесений до Верховної Ради у серпні 2014 року, а вже в листопаді він був відкликаний.

Протягом 2014-2015 років екс-прем'єр Арсеній Яценюк неодноразово анонсував створення СФР та ліквідацію податкової міліції, однак практичних кроків за цим не послідувало.

Чинний міністр фінансів Олександр Данилюк в травні 2016 року пообіцяв ліквідувати податкову міліцію протягом декількох місяців.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Сан Санич 12 января, 20:10 Александр Данилюк – случайный человек в государственной службе и решил воспользоваться случайной ошибкой народных депутатов. Он вообще не знает, что такое налоговая милиция и никогда этим не интересовался. Налоговых милиционеров, и я подчеркиваю – МИЛИЦИОНЕРОВ, а не так, как говорит Данилюк – «налоговой полиции» на сейчас не более 5 тысяч со средней зарплатой не более 4,5 тыс. грн. (для сравнения – сотрудников Нацполиции более 120 тысяч, СБУ – 27 тысяч). Использовать свое невежество человеком, который занимает такой ответственный государственный пост, по меньшей мере глупо, а фактически – преступно. И за свои «псевдореформы», особенно когда подсчитают сумму убытков государству из-за их проведения, Данилюку придется отвечать не только своими офшорами, а и перед законом. Организация, которая от своей деятельности ежегодно приносит бюджету более 10 млрд. грн., затраты на содержание которой в 20 раз меньше, не говоря уже о факторе сдерживания тех, кто думает, платить или не платить налоги, Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...