Ціни на нафту повернулися до зниження

Поділитися
Ціни на нафту повернулися до зниження Зростання цін на нафту знову змінилося зниженням © ТАСС
Початок експорту іранської нафти тисне на ціни.

Ціни на нафту, які в п'ятницю вчинили драматичний стрибок на 12%, в понеділок перейшли до зниження на тлі новин про відправку перше - після зняття санкцій - великих партій іранської нафти в Європу.

Котирування квітневих ф'ючерсів на марку Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилися на 0,7% - до $ 33,12 за барель, свідчать дані агентства Bloomberg.

Ціни контрактів на марку WTI на березень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилися до цього часу на 0,9% - до $ 29,18 за барель.

У п'ятницю ціни підскочили в США на рекордні 12% на новинах про можливі домовленості про зниження виробництва країнами ОПЕК.

У понеділок танкер, орендований Total SA, відправиться в Європу з 2 млн баррелями іранської нафти, ще два судна на 1 млн барелів доставлять нафту в інтересах іспанської Compania Espanola de Petroleos, а також Litasco, торгової фірми російської компанії "ЛУКОЙЛ", повідомляє The Wall Street Journal.

Іранські офіційні особи заявляють, що країна вже наростила після зняття санкцій виробництво нафти на 400 тис. барелів на день.

Читайте також: Іран відновив постачання нафти до Європи

Як раніше писало DT.UA, експерти з Центра глобалістики "Стратегія ХХІ" представили прогноз про входження світового нафтового ринку в довгий період волатильних низьких цін на нафту.

"Настає новий, досить довгий період волатильних, але переважно низьких цін на нафту, що почався в середині 2014 року. Він, ймовірно, триватиме до 2027 року", - прогнозують експерти.

Аналітики Citigroup до UBS прогнозують, що вартість бареля в найближчі місяці може опуститися до $ 30 барель, оскільки запаси нафти в США все ще вище середнього рівня за п'ять років.

Експерти Morgan Stanley вважають, що різке зміцнення курсу долара США може призвести до падіння цін на нафту до $ 20 за барель. Згідно з прогнозом банку, швидше за все, ціни на нафту будуть перебувати в районі поточних рівнів протягом першої половини 2016 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі