«Чорноморнафтогаз» віддав черговий багатомільйонний тендер таємничій київській фірмі

3 січня 2013 в 15:37
Після зміни засновника у квітні 2012 року фірма «Індекстрейд Україна» почала вигравати тендери в системі «Нафтогазу» на десятки мільйонів гривень.
rodovishe.jpg
0652.ua

Державна компанія «Чорноморнафтогаз» за результатами тендеру уклала угоду з київським ТОВ «Індекстрейд Україна» на послуги з виконання промислово-геофізичних і геолого-технологічних робіт на Штормовому газоконденсатному родовищі.

Як повідомляється у «Віснику державних закупівель», сума договору склала 9,89 мільйона гривень.

Це вже не перший випадок, коли це підприємство отримує багатомільйонний підряд «Чорноморнафтогазу».

Так, у минулому році «Чорноморнафтогаз» придбав в «Індекстрейду Україна» запчастини для дизельних двигунів за цінами, які в 20-160 разів дорожчі за ринкові.

Відзначимо, що раніше фірма «Індекстрейд Україна» була зареєстрована на Олександра Недорізанюка з села Красногірка Житомирської області. Статутний капітал компанії становив усього 100 гривень.

Однак у квітні 2012 року вона отримала нового власника - Володимира Стрельченка з міста Антрацит Луганської обл. При цьому статутний капітал був збільшений до 7,6 млн грн.

Саме після зміни засновника ТОВ «Індекстрейд Україна» почало вигравати тендери в системі «Нафтогазу», отримавши за три місяці підряди на 116,99 млн грн.

У відкритих джерелах даних про цю компанію немає. Фірма зареєстрована за адресою масової реєстрації в Києві по вул. Обсерваторна, 23, кв 17.

Нагадаємо, що за підсумками I півріччя 2012 року «Чорноморнафтогаз» показав чистий збиток у розмірі 530,322 млн грн за міжнародними стандартами фінансової звітності.

Читайте також:

«Чорноморнафтогаз» закупив обладнання у 44 рази дорожче, ніж у виробника

«Чорноморнафтогаз» переплатив за бурову установку 150 млн доларів

Новинський побудує для «Чорноморнафтогазу» нові «бурові»

Кабмін хоче дозволити приватизацію «Нафтогазу», власника «вишок Бойка» і більшості шахт

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...