Топ Новини

Через погану погоду посівну в Україні проведено всього на 1% від запланованих площ

21 березня 2012 в 15:28
Посівна кампанія почалася в 5 регіонах України. У поточному році через погодні умови початок посівної в країні затягується порівняно з традиційними термінами - в порівнянні з минулим роком на сьогодні засіяно в три рази менше.
zemly_agro_007.jpg
mriya.net

Агрогосподарства АРК, Одеської, Тернопільської, Чернівецької і Херсонської областей почали посівні роботи, повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства України.

Згідно з даними МінАП на 20 березня, в цілому в цих регіонах українські аграрії засіяли ранніми яровими зерновими і зернобобовими культурами 32 тис. га, що становить 1% від прогнозу.

Зазначимо, що на аналогічну дату минулого року в Україні було засіяно 113 тис. га.

Зокрема в АР Крим засіяно 13,5 тис. га (16% від прогнозу), в Одеській обл. - 15,7 тис. га (6%), у Тернопільській - 1,3 тис. га (1%), в Чернівецькій - 2 тис. га (10%), Херсонська область почала сівбу ранніх зернових і посіяла 0,5 тис. га.

Аграрії також продовжують підгодівлю озимих на зерно. Ці роботи вже проведено на 44% площ, або на 2,977 млн га. Завершують підживлення озимих Тернопільська, Хмельницька і Чернівецька області.

Нагадаємо, згідно з уточненими даними МінАП, Україна в 2012 році може розширити площі під яровими зерновими і зернобобовими на 28,8% - до 9,98 млн га.

У поточному році через погодні умови початок посівної в країні затягується порівняно з традиційними термінами.

Читайте також:

Змерзлі озимі

Чверть озимих доведеться пересівати

У фаворитки українських полів є шанс заполонити світ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...