Топ Новини

Через півроку розглядів АМКУ не знайшов нічого незаконного в купівлі Фірташем "Сєвєродонецького Азоту"

30 вересня 2011 в 14:35
Антимонопольний комітет України (АМКУ), через більш ніж вісім місяців, офіційно "дозволив" власнику Group DF бізнесмену Дмитру Фірташу отримати контроль над "Сєвєродонецьким Азотом", який той придбав ще на початку року.
firtash_image_kmu.jpg
kmu.gov.ua

«Надано дозвіл компанії «OSTCHEM VENTURES LIMITED» (м.Нікосія, Кіпр) на придбання акцій ЗАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» (Луганська обл.), що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента", - говориться в повідомленні АМКУ в п'ятницю, 30 вересня.

Нагадаємо, що про купівлю "Азоту" Д. Фірташ оголосив ще 4 лютого 2011 року. До цього часу власником підприємства була Worldwide Chemical LLC, дочірня компанія американської IBE Trade, власником якої є громадянин США українського походження А. Ровт. Компанія стала власником "Азоту", викупивши в кінці 2010-го у держави 40% акцій ЗАТ за 277,4 млн грн  (при номінальній вартості цього пакета акцій 422,68 млн грн). А вже через місяць (на початку березня) стало відомо, що бізнесмен Олександр Ярославський продав Д. Фірташу і черкаський "Азот".

Водночас, в антимонопольному відомстві зацікавилися даними придбанням тільки в квітні. "На даний час у нас немає заявки по "Азоту"... Ми звернулися до власника Group DF Дмитра Фірташа з проханням надати інформацію про придбання ЗАТ. Терміни відповіді закінчуються в квітні", - повідомив тоді заступник голови АМКУ Ю. Кравченко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...