Топ Новини

Чемпіонат з легкої атлетики-2013 обійдеться платникам податків дорожче, ніж підготовка медперсоналу

26 жовтня 2011 в 08:12
На підготовку медичних і фармацевтичних кадрів вищими навчальними закладами І—ІІ рівнів акредитації у наступному році заплановано виділити 19,9 млн грн. І всього на мільйон менше (18,9 млн грн) передбачено як субвенцію з держбюджету місцевому бюджетові Донецької області «на підготовку спортивних об’єктів, на яких буде проводитися чемпіонат світу з легкої атлетики-2013».
medicine_vrachi_DSC5460.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Хоча пілотний проект стартував у чотирьох регіонах, лише одна область, на думку влади, заслуговує на особливе фінансування. А тому субвенцію з держбюджету на суму 56 млн грн буде спрямовано на капітальний ремонт лікарняних споруд та закупівлю високовартісного медичного обладнання для Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання.

В цілому чемпіонат з легкої атлетики-2013 платникам податків обійдеться дорожче, ніж підготовка медсестер, фельдшерів та акушерів, разом узятих. При голосуванні за проект держбюджету представникам опозиції не сподобалося, як поділили субвенції місцевим бюджетам: із 692 млн грн Донецькій області виділено майже 160 млн, Луганській — майже 50 млн, а Чернігівській, Черкаській, Херсонській — по 13 млн. Опозиція відмовилася голосувати за проект бюджету, нарікаючи на те, що майже 99% поправок було відхилено. Документи свідчать, що всі поправки депутатів, котрі не належать до провладних сил, справді було відхилено. Навіть якщо вони стосувалися виключно граматики та стилістики, були філологічними, а не політичними.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Ольги Скрипник «Від бюджету проїдання до бюджету урізання».

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...