Топ Новини

Частка країн СНД у зовнішньоторговельному обороті України - 42 відсотки

18 березня 2013 в 11:38

Частка країн СНД у зовнішньоторговельному обороті України стабільно висока, при тому, що споживчий ринок країн СНД дуже значний - близько 282 млн осіб.

СНГ
Частка країн СНД у зовнішньоторговельному обороті України стабільно висока

Розвиток торгово-економічних відносин з країнами СНД - один із пріоритетів зовнішньоекономічної політики України, який допоможе створити умови для економічного зростання держави та підвищення добробуту громадян. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов під час Міжнародного форуму держав-учасників Співдружності Незалежних Держав "Виклики сучасності й перспективи розвитку інтеграції на просторі Співдружності", який відбувся у Москві 15 березня.

Частка країн СНД у зовнішньоторговельному обороті України стабільно досить висока - 42%, це при тому, що споживчий ринок країн СНД дуже великий - він становить близько 282 млн осіб.

Серед головних досягнень Ігор Прасолов назвав збереження українських позицій на ринку країн Співдружності.

"Найважливіше, що ми зберегли наші традиційні ринки. Ви знаєте, як важко заходити на ринки. Ми зараз працюємо на цих ринках. Продукція, яка туди постачається - це не сировина. Не продукція гірничорудна, а продукція переробної промисловості - це дуже важливо. Там, де є висока або досить хороша додана вартість. Зараз товарообіг з країнами СНД складає близько 67 млрд дол. Показник трохи впав, але це пояснюється падінням попиту у зв'язку з уповільненням розвитку світової економіки", - сказав Ігор Прасолов.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...