Топ Новини

Бродський: Законопроект про біометричні паспорти є нічим іншим, як лобіюванням інтересів окремих людей

16 вересня 2011 в 08:28
Законопроект щодо посвідчення особи та підтвердження громадянства України, яким вводиться низка додаткових біометричних документів, є лобіюванням інтересів окремої групи людей.
konovaluk_.jpg
Один из авторов законопроекта о биометрических паспортах Валерий Коновалюк рассматривает образец такого документа
konovaluk.com

Так урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський у своєму блозі прокоментував відповідний законопроект, який пройшов перше читання у Верховній Раді.

«Групою депутатів (Коновалюк В., Зарубінський О., Мойсик В., Бережна І, Буджерак О.) на розгляд ВР був внесений і вже прийнятий у першому читанні законопроект про введення біометричних паспортів. Це пластикові картки, функції яких, по суті, нічим не відрізняються від функцій паспорта. А виробництво коштуватиме пристойних грошей», - написав М.Бродський.

«Також законопроектом передбачено запровадження значної кількості інших біометричних документів (соціальне посвідчення, посвідчення застрахованої особи, посвідчення особи з інвалідністю тощо) і створення спеціальних відомчих структур для обліку таких документів, що теж потягне за собою величезні кошти», - акцентував урядовий уповноважений.

При цьому М.Бродськи повідомив, що «вже звернув увагу Кабінету міністрів на те, що законопроект суперечить політиці уряду і політиці президента. По суті, він лобіює інтереси окремих груп людей».

Нагадаэмо, як повідомляло ZN.UA, глава МВС Анатолій Могильов вимагав передати цикл виробництва паспортів і документів суворої звітності в розпорядження державної структури при МВС. Зокрема, МВС вимагав виділити в бюджеті-2012 кошти на придбання обладнання для виробництва паспортів, у тому числі біометричних. Це дозволить повернути виробництво документів суворої звітності державі і значно зекономити бюджетні кошти.

Як відомо, на даний момент виробництвом документів суворої звітності, паспортів, а також баз даних громадян України займається приватний консорціум ЄДАПС.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...