Топ Новини

Бродський: "В Україні не інфляція, а вирівнювання цін"

30 травня 2011 в 07:14
Те, що відбувається в Україні - не інфляція, а вирівнювання цін, пов'язане з детінізацією ринку, вважає уповноважений Кабміну з питань дерегуляції господарської діяльності михайло Бродський.
brodskiy_222_1.jpg
president.gov.ua

Про це він заявив у своєму блозі.

"Зараз у країні почали нормально стягувати податки, все почало рухатися, - пише М.Бродський. - Податкова і митниця стали збирати майже у півтора рази більше. З початку року на 40% збільшився зведений бюджет у порівнянні з першими чотирма місяцями 2010-го. Надходження до Пенсійного фонду зросли на 22%. Тепер потрібно, щоб ці гроші не розкрали і вони всі пішли на виплату пенсій і зарплат лікарям, вчителям та іншим бюджетникам".

"Коли на митниці зупиняють контрабанду, розмитнюють вантажі за реальною вартістю, нараховують ПДВ, а потім ще не дають його пиляти, то все виходить з тіні і починає працювати цивілізований ринок", - пояснює чиновник свою позицію.

"Тому, те, що у нас ростуть ціни, - це не інфляція, а вирівнювання цін, - заявляє М.Бродський. - Адже гроші, які тепер збирає та ж сама митниця і податкова, або які надходять до Пенсійного фонду, звичайно, включаються в ціни. Тому, по суті, це легалізація".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...