Бродський готується до відставки

14 січня 2011 в 12:26
Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський впевнений, що його "тепер його точно звільнять" за "досягнення його 8-місячної роботи у владі" - за законопроект про посилення відповідальності чиновників за порушення дозвільного та регуляторного законодавства, який був схвалений напередодні на урядовому комітеті.

Законопроект про посилення відповідальності чиновників за порушення дозвільного та регуляторного законодавства був схвалений на урядовому комітеті під керівництвом віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка. Як прокоментував це рішення у своєму блозі голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, "тепер його точно звільнять".

«Мій законопроект про відповідальність чиновників уже пройшов урядовий комітет, Тігіпко його підтримав. Після того, як законопроект пройде Кабмін і буде ухвалений у Верховній Раді, з поборами в нашій країні буде покінчено. Чиновники тремтять. Тепер, по-моєму, мене точно звільнять. Але після цього закону – і не шкода», – написав Бродський у своєму ЖЖ.

Згідно із законопроектом, який Бродський називає «досягненням його 8-місячної роботи у владі», якщо держслужбовець буде затягувати із видачею дозволів, відмовляти в прийомі документів, видавати дозволи, не передбачені законами тощо, він за перше порушення буде оштрафований на 850 гривень, а за друге – звільнений за рішенням суду.

«Це перший по-справжньому антикорупційний закон за останні 20 років. Коли чиновник буде персонально відповідати за свої дії, впевнений, він тричі подумає, перед тим, як псувати життя бізнесу», – так прокоментував законопроект голова Держкомпідприємницва.

Михайло Бродський висловив сподівання, що вже незабаром документ буде внесений на розгляд Верховної Ради.

За матеріалами прес-служби Держкомпідприємництва

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...