Британський банк звинуватили у відмиванні іранських грошей

7 серпня 2012 в 13:10
Влада США звинуватила британський банк Standard Chartered у зв'язках з Іраном і відмиванні грошей. Покаранням може стати заборона вести бізнес на території Сполучених Штатів.
0,,16148135_401,00.jpg
dw.de

США звинуватили один з найбільших британських банків Standard Chartered у відмиванні спільно з іранською владою 250 мільярдів доларів. Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYSDFS), який опублікував звіт про розслідування діяльності банку, стверджує, що Standard Chartered здійснив з іранськими юридичними особами в цілому близько 60 тисяч транзакцій, приховавши їх від влади. Подібні дії вважаються незаконними, оскільки порушують санкції, введені проти Ірану.

У свою чергу керівництво Standard Chartered відкинуло ці звинувачення. У заяві британського банку, поширеній у Лондоні, підкреслюється, що фінансовий регулятор Нью-Йорка надав спотворені факти. Близько 99,9% угод, що стосуються Ірану, відповідали встановленим правилам. Загальний обсяг угод, які все ж порушили законодавство, не перевищив 14 мільйонів доларів, йдеться в документі.

- США передали Ізраїлю сценарій атаки на Іран

Представник адміністрації США заявив, що розслідуванням інциденту займається нью-йоркське бюро ФБР. Якщо зв'язки Standard Chartered з Іраном будуть доведені, банку можуть заборонити вести бізнес на території США і накласти великі штрафи. За оцінками експертів, для фінансового інституту це може обернутися багатомільярдними втратами. Біржі вже відреагували на звинувачення на адресу Standard Chartered: у Лондоні курс його акцій впав майже на 20%, а в Гонконгу - на 16,6%.

Читайте також:

Іран пригрозив «за лічені хвилини» знищити 35 військових баз США

Іран провів випробування ракет, здатних завдати удару по Ізраїлю

Учасники переговорів щодо Ірану заявили про значні розбіжності

Глава MI-6: США і Ізраїль повинні вирішити, змиритися з ядерним Іраном або негайно завдати удару

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...