Британські острівні офшори розкриють дані про банківські рахунки

3 травня 2013 в 10:37

Заморські території Великобританії обіцяють розкривати дані про банківські рахунки. Надалі ця інформація буде автоматично передаватися країнам Євросоюзу.

офшор
Офшори розкриваються

Британські податкові оазиси - такі, як Кайманові або Бермудські острови - надалі будуть активно співпрацювати з владою Великобританії та інших країн Європейського Союзу в боротьбі з податковими ухиляннями. Про це заявив у четвер, 2 травня, міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн.

Як йдеться в повідомленні фінансового відомства, деталі про банківські рахунки та рух грошових коштів будуть автоматично передаватися країнам ЄС. Зокрема, доступ до такої інформації мають Німеччина, Франція, Італія та Іспанія. Ці країни домовилися про тісну співпрацю в цілях виявлення податкових ухильників.

Останнім часом боротьба з відмиванням грошей, ухиленням від сплати податків стала однією з головних тем в Європейському Союзі. Днями Люксембург висловив готовність інформувати партнерів по ЄС про банківські рахунки іноземців.

Проти оприлюднення таких даних в Євросоюзі виступає лише Австрія. Зокрема, Відень неодноразово піддавав різкій критиці Лондон, посилаючись на те, що на заморських територіях Великобританії діє декілька податкових оазисів.

Читайте також:

Нові герої "офшорного витоку": український мільярдер і грузинський прем'єр

"Землетрус" в офшорах: Західна преса готується розповісти про власників 32 трильйонів доларів

Швейцарії поставили "податковий" ультиматум

Ще один "податковий рай" зникне: Кайманові острови відкривають фінансові таємниці

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...