Топ Новини

Бразилія обійшла Великобританію в рейтингу економік

26 грудня 2011 в 18:34
Бразилія обійшла Великобританію і посіла шосте місце в рейтингу найбільших економік світу, з посиланням на дослідження економістів Centre for Economics and Business Research.

Дослідження засноване на даних Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Населення Бразилії (200 млн) більше ніж у три рази перевищує число жителів Великобританії. За 2010 рік економіка країни зросла на 7,5%, проте згідно з прогнозом влади в цьому році очікується менший ріст - у 3,5%.

За спостереженнями аналітиків, азіатські країни рухаються в рейтингу вгору, в той час як європейські втрачають позиції. Перше місце як і раніше займають США, потім іде Китай, Японія, Німеччина і Франція. На восьмому місці Італія, на дев'ятому - Росія, замикає десятку Індія.

Росія піднялася на одну сходинку. До 2020 року, як очікують аналітики, Росія посяде четверте місце серед найбільших економік світу.

Економісти відзначили, що економіка єврозони в 2012 році скоротиться на 0,6%, «якщо проблема євро буде вирішена», в іншому випадку - одразу ж на 2%. Крім цього, на думку експертів, Німеччина до 2020 року спуститься з четвертого місця на сьоме, Великобританія - з сьомого на дев'яте, Франція - з п'ятого до дев'ятого.

У лютому цього року Китай обійшов Японію в рейтингу найбільших економік світу.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...