Топ Новини

Брати Клюєви облишили банківський бізнес

11 березня 2013 в 10:01

На 1 січня 2013 року Актив-банк посідав 62-ге місце за активами (2,83 млрд грн) із власним капіталом 545,3 млн грн.

Братья Клюевы
Сергій і Андрій Клюєви

Брати Андрій і Сергій Клюєви продали Актив-банк співвласникові Акордбанку Данилу Волинцю.

Керівник одного з банків розповів "Коммерсант-Украина", що Актив-банк змінив власників: секретар РНБО Андрій Клюєв і член ради НБУ Сергій Клюєв продали банк групі інвесторів на чолі з членом наглядової ради Ощадбанку Данилом Волинцем.

"Операцію щойно закрили, - повідомив банкір. - Клюєви не отримали "живі" гроші, відбувся взаємозарахування активами". Інше джерело на інвестиційному ринку підтвердило цю інформацію. "Вони домовилися про угоду у грудні минулого року, і тоді Волинець ввів в Актив-банк свого голову", - додав інвестбанкір.

У грудні головою правління Актив-банку став Ігор Солнцев, який раніше очолював Акордбанк, що був створений на початку 2008 року, у тому числі Данилом Волинцем. Виконуючим обов'язки глави Акордбанку стала Зінаїда Кот.

Одне з джерел стверджує, що Волинець планує перевести клієнтів Акордбанку в Актив-банк, після чого продати Акордбанк. "Залишиться банківська ліцензія, яка буде продана", - сказав він.

За даними НБУ, на 1 січня 2013 року Актив-банк посідав 62-ге місце за активами (2,83 млрд грн) із власним капіталом 545,3 млн грн. ТОВ "Актив Фінанс Груп" володіло 92,83% акцій. Акордбанк посідав 119-те місце за активами (665,5 млн грн) з капіталом 99,7 млн грн. Його акціонерами були Данило Волинець (20,75%), Віктор Кириченко (20,75%), Світлана Фесенко (22,13%).

Читайте також:

На кожного українця припадає близько 1 тисячі доларів заощаджень, - експерти

Обмеження готівкових розрахунків пересічних українців не торкнеться

Регіонали хочуть, щоб українці віддавали чверть своїх доходів з депозитів

Регіонал запропонував Раді заборонити вклади у валюті

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...