Топ Новини

BP виплатить рибалкам 7,8 млрд дол за розлив нафти в Мексиканській затоці

3 березня 2012 в 08:59
BP виплатить рибалкам та місцевим жителям 7,8 млрд дол компенсації за збиток від розливу нафти в Мексиканській затоці. Хоча компанія як і раніше не визнає своєї провини.

Нафтовий гігант BP оголосив про укладення досудової угоди в справі про розлив нафти в Мексиканській затоці в 2010 році, в рамках якої компанія виплатить постраждалим компенсацію в розмірі 7,8 млрд дол.

Йдеться про велику групу позивачів - близько 100 тисяч рибалок, які брали участь в очищенні узбережжя робочих і місцевих жителів, - які заявляли про те, що їхні доходи або здоров'я постраждали в результаті розливу нафти, викликаного аварією на буровій платформі Deepwater Horizon в квітні 2010 року.

Представник BP повідомив, що виплати, найпевніше, будуть здійснюватися з раніше заснованого компенсаційного фонду в 20 млрд доларів.

При цьому BP не визнає відповідальності за цей інцидент, і компанії як і раніше загрожують компенсаційні позови від уряду США і влади окремих штатів.

У результаті вибуху на буровій платформі в Мексиканській затоці загинуло 11 людей. В океан вилилося 4 млн барелів нафти. Для того, щоб закрити свердловину і зупинити витік, було потрібно 85 днів.

Витрати BP на роботи з очищення узбережжя і виплати компенсацій уже склали 7,5 млрд доларів.

Президент США Барака Обама назвав розлив нафти в Мексиканській затоці «найстрашнішою екологічною катастрофою, з якою коли-небудь стикалася Америка».

Читайте також

Мексиканську затока здадуть в оренду нафтовидобувним компаніям

Берегова охорона підозрює, що в Мексиканській затоці стався новий розлив нафти

На місці найбільшого в історії витоку нафти знову можна ловити рибу

Колишній глава ВР отримав нагороду за
«внесок» у знищення природи

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...