Топ Новини

Бойко: Завод із виробництва ядерного палива буде споруджуватися в районі Жовтих вод

14 січня 2011 в 12:26
Завод і з виробництва ядерного палива в Україні буде будуватися в районі Жовтих вод (Дніпропетровська область), повідомив міністр палива і енергетики Юрій Бойко.

Завод і з виробництва ядерного палива в Україні буде будуватися в районі Жовтих вод (Дніпропетровська область), повідомив міністр палива і енергетики Юрій Бойко.

«Ми будуємо у себе підприємство з фабрикації ядерного палива в районі Жовтих вод», - сказав він у ході конференції «Енергетичні проблеми Європи і питання російсько-української співпраці» в Києві у вівторок, 7 грудня.

Міністр також нагадав, що Україна має намір викупити частину корпоративних прав в одному з російських підприємств, які займаються збагаченням ядерного палива.

Бойко нагадав, що Україна поставила завдання отримання замкнутого ядерного циклу при виробництві ядерного палива.

Як повідомлялося, вартість спорудження на території України підприємства з виробництва ядерного палива для реакторів типу ВВЕР-1000 складе понад 300 мільйонів доларів.

22 вересня Кабінет міністрів України затвердив російський концерн «ТВЕЛ» переможцем конкурсу з будівництва в Україні заводу з фабрикації ядерного палива.

Компанія «ТВЕЛ» (Росія) і державний концерн «Ядерне паливо» в середу, 27 жовтня, підписали угоду про створення на території України спільного підприємства.

Згідно з Енергетичною стратегією, Україна планувала до 2014 року побудувати власний завод з фабрикації ТВЗ (тепловиділяючих збірок).

За матеріалами: «Інтерфакс-Україна»

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...