Топ Новини

Бойко врятує Лисичанський НПЗ від зупинки ресурсами "Нафтогазу"

20 березня 2012 в 15:43
Якщо ця робота буде успішною для "Нафтогазу", у тому числі з фінансового боку, можливо, вона буде продовжена надалі.

Міністерство енергетики та вугілля готує постанову уряду про переробку 1 млн тонн нафти, яка належить НАК "Нафтогаз України", на потужностях Лисичанського НПЗ ("Лінік").

Про це заявив керівник департаменту Міненерговугілля Костянтин Бородін.

"У держструктур є позитивний досвід роботи на Лисичанському НПЗ. Тому саме цей завод розглядається як можлива бази для переробки нафти з ресурсу "Нафтогазу", - сказав він.

Нафту планується переробити протягом трьох місяців. "Якщо ця робота буде успішною для "Нафтогазу", у тому числі з фінансового боку, можливо, вона буде продовжена надалі", - зазначив Бородін.

За його словами, метою переробки сировини "Нафтогазу" на "Лінік" є стабілізація цін і насичення ринку паливом в період весняно-польових робіт.

Як відомо, російсько-британська "ТНК-ВР", яка володіє Лисичанським НПЗ, з 15 березня повністю зупинила підприємство, оскільки вважає нерентабельним його роботу.

За словами президента "ТНК-ВР Коммерс" Дідьє Казіміро, вже ЛИНИК вже переробляв сировину від «Нафтогазу» за давальницькою схемою. За його словами, вироблені за давальницькою схемою нафтопродукти компанія відвантажує постачальнику нафти, пысля чого вони виставляються на аукціон.

При цьому, як підкреслив Дідьє, переробка сировини "Нафтогазу" за давальницькою схемою доцільна при завантаженні не менше 4 млн тонн у річному вирахуванні. (Потужність з переробки нафтової сировини Лисичанського НПЗ складає 7,2 млн тонн на рік).

Нагадаємо, як заявив Дидьэ Казимиро в інтерв'ю ZN.UA, за прогнозами ТНК-ВР у зв'язку з зупинкою Лисичанського НПЗ в Україні неминуче подорожчання бензину.

Читайте також:

В Україні знову здорожчає бензин

ТНК-ВР заявляє про застарілі стандарти якості палива в Україні

Україна з 2008-го втратила 13 млн тонн завантаження нафтопроводів або рік роботи

Пригоди поганого танцюриста в країні поганих діджеїв

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...