Топ Новини

Бойко і корейська KoGas обговорили можливість участі у проекті LNG-терміналу

10 грудня 2012 в 10:01
Міненерговуглепром і KoGas провели чергові переговори про можливість участі корейської компанії у будівництві LNG-терміналу в Україні.
lng.jpg
gazprom.ru

Держінвестпроект і південно-корейська корпорація «KoGas», яка є одним з найпотужніших експортерів зрідженого природного газу у світі, обговорили можливість участі у проекті LNG-терміналу.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко в кінці минулого тижня провів зустріч з виконавчим віце-президентом південнокорейської корпорації Korea Gas Corporation (KoGas) Шин Хьюкіном і заступником генерального директора департаменту будівництва заводів Групи зарубіжних проектів KoGas Лі Уджином.

«Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці України і Південної Кореї у газовій сфері, зокрема щодо можливої участі компанії KoGas у реалізації проекту українського LNG-терміналу і постачання зрідженого газу», - йдеться у повідомленні Міненерговугілля.

За результатами зустрічі сторони висловили сподівання на подальше поглиблення співпраці.

Нагадаємо, в кінці серпня 2012 року Держінвестпроект і KoGas підписали Меморандум про співпрацю.

KoGas Co - державна енергетична компанія, яка є монополістом з транспортування, зберігання та дистрибуції природного газу у Південній Кореї. Компанія керує декількома терміналами зрідженого газу та приблизно 3 тис. км газопроводів, виступає як інвестор та генпідрядник в низці міжнародних проектів з будівництва LNG - терміналів, газопроводів та іншої інфраструктури на території США, Австралії, Іраку, Мозамбіку, Мексики тощо.

Читайте також:

Україна домовляється з Катаром, Алжиром і США про постачання зрідженого газу

Будівництво терміналу зрідженого газу в Україні коштуватиме 846 млн євро

Україна орендує офшорний термінал для транспортування зрідженого газу

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...