Богословська вирішила розповісти правду про Податковий кодекс

3 червня 2011 в 10:40
Народний депутат від фракції Партії регіонів Інна Богословська повідомила, що основні положення податкового, пенсійного, житлового і трудового кодексів готувалися ще 2003-2004 роках і до сучасної ситуації не адаптовані.

«Я зараз скажу правду, і сподіваюся, що на цьому ми поставимо крапку. Перший поданий нинішнім урядом текст Податкового кодексу готувався у 2003-2004 роках. І те, що Азаров взяв на себе відповідальність внести абсолютно несучасний неадаптований документ, і призвело до тих проблем, які ми мали. Те ж саме стосується основ пенсійного, житлового і трудового кодексів. Вони були написані в інший час під інші завдання. Це - помилка», - сказала І.Богословська в інтерв'ю «Главкому».

І.Богословська вважає, що це - результат нерозуміння між різними групами у владних структурах. «У Регіонах немає війни, а є постійне змагання. Як у будь-якій політичній силі, там є радикали, консерватори тощо. І нестача комунікації по горизонталі призвела до того, що було подано ці неякісні документи», - повідомила вона.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...