Bloomberg назвав 10 найгірших економік світу в 2016 році

Поділитися
Bloomberg назвав 10 найгірших економік світу в 2016 році ВВП лідера антирейтингу Венесуели за підсумками 2016 року впаде на 3,3% © Андрій Товстиженко, DT.UA
Українська економіка, незважаючи на зростання ВВП в новому році, все одно знаходиться в зоні ризику.

Венесуела в 2016 році стане країною з найгіршими показниками росту економіки, друге місце дісталося Бразилії, а на третьому – Греція, йдеться в статті агентства Bloomberg.

Четверте місце займає Росія, за нею - Еквадор.

При цьому аналітики передрікають, що у всіх згаданих країнах в антирейтингу очікується ще більше падіння ВВП протягом року.

Так, ВВП лідера антирейтингу Венесуели за підсумками 2016 року впаде на 3,3%, у Бразилії – на 2,5%, Греції – 1,8%, Росія і Еквадор втратять по 0,5%.

Аналітики агентства також прокоментували ситуацію з українською економікою, хоча в топ-10 антирейтингу вона і не потрапила. "Навіть з очікуваним зростанням ВВП у цьому році на 1,2 % Україна, країна з дуже поганими економічними показниками минулого року, все ще знаходиться в небезпеці", - йдеться в прогнозі агентства.

bloomberg.com

Раніше видання The Economist повідомляло, що світ може охопити фінансова криза, але не така, як у 2008 році. Падіння споживчих цін і обвал вартості бондів в перші дні торгового року стали індикатором, який свідчить про тривогу серед інвесторів через зростання. Є також ознаки слабкості в промисловому секторі.

Видання

Wall Street Journal повідомляло, що обвал на біржах Китаю вдарив по світових ринках. Зниження китайських індексів вплинуло на інші біржі і зменшило ціни на нафту і метали.

Раніше 4 січня торги на китайських біржах були припинені на один день після падіння індексу CSI 300 більш ніж на 7%. До моменту зупинки торгів індекс Shanghai Composite опустився на 6,85%, показник Shenzhen Component - на 8,16% до пункту. Зниження індексів пов'язували зі слабкими грудневими показниками з промислової активності і різким падінням курсу юаня.

Уповільнення зростання в Китаї стало одним з основних чинників падіння цін на багатьох сировинних ринках.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі