Топ Новини

Бізнес відповів податкової, що потрібно, щоб компанії не виводили прибуток з України

22 вересня 2012 в 00:39
Пом'якшення інвестклімату в Україні відіб'є бажання у бізнесу виводити прибуток за кордон, стверджують експерти.
dengi_grivni_pachki_web1.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

 

Дерегуляція, звуження повноважень контролюючих органів, реформа судової системи, посилення захисту права власності - всі ці заходи можуть поступово дестимулювати вітчизняний бізнес виводити прибуток за кордон і недоплачувати податки.
 
Таку думку в коментарях ZN.UA озвучив керівник податково-юридичної практики Ernst&Young, глава податкового комітету Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Володимир Котенко.
 
«Без цих заходів ніякі податкові пільги або податкові «батоги» не змусять бізнес відволіктися від трансфертного ціноутворення», - підкреслив фахівець.
 
Котенко уточнив, що бізнес виводить свої кошти в ті іноземні юрисдикції, де може почувати себе більш вільно.
 
Нагадаємо, раніше в інтерв'ю ZN.UA віце-прем'єр Сергій Тігіпко запевняв, що Кіпр цікавий українським бізнесменам не тому, що там нульові податки, а тому, що «там працює англійське право», яке створює «більш надійні умови щодо захисту власності». Саме тому, вважає він, поки уряд не створив кращих умов, «ми не повинні викручувати руки нашому бізнесу».
 
Як відомо, зараз Державна податкова служба України (ДПСУ) та бізнес-експерти розробляють законопроект, що стосується питань трансфертного ціноутворення, прийняття якого має припинити практику мінімізації податків за допомогою офшорів, і питаннями перенесення збитків підприємств.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...