Топ Новини

Білорусь прагне зберегти обсяги постачань нафтопродуктів в Україну

31 серпня 2012 в 11:04
Білорусь за I півріччя 2012 року поставила в Україну 840 тис. т нафтопродуктів. Зараз перед білоруськими нафтопереробними підприємствами стоїть завдання покращити якість поставлених нафтопродуктів, зберігши при цьому обсяги експорту.
belarusneft.jpg
beloil.by

Білорусь прагне зберегти обсяги постачань нафтопродуктів в Україну. Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор ВАТ «Мозирський НПЗ» Анатолій Купріянов.

За словами Купріянова, перед білоруськими нафтопереробними підприємствами стоїть завдання покращити якість поставлених нафтопродуктів, зберігши при цьому обсяги експорту.

У свою чергу, заступник генерального директора АТ «Білоруська нафтова компанія» Олександр Демидов повідомив, що Білорусь за I півріччя 2012 року поставила в Україну 840 тис. т нафтопродуктів. За його словами Демидова, український ринок займає 15% експорту.

Заступник генерального директора ВАТ «Мозирський НПЗ» Віталій Павлов підтвердив, що в структурі експорту НПЗ ринок України один з лідируючих - 36%. 39% - це Нідерланди і решта - Італія, Угорщина, Румунія, Словаччина, Польща, країни Прибалтики, РФ тощо.

«У 2012 р. темп зростання реалізації на експорт склав 119% до рівня попереднього року. Традиційно основні експортні позиції - дизельне паливо, бензини і мазут», - зазначив Павлов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна у січні-липні 2012 р. скоротила обсяги споживання бензину на 1,4% - до 2,38 млн т, споживання дизельного палива зросло на 11,1% - до 3 млн 233,8 тис. т , мазуту - знизилося на 53,6% і склало 229,1 тис. т.

Читайте також:

Нафторинок: іржаве існування на тлі мегаприбутків

У боротьбі держави за зниження витрат громадян, останні переплатили за бензин півмільярда

Україна втричі збільшила видатки на пошук нафти і газу

За матеріалами: РБК-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...