Білорусь отримала від "Газпрому" $ 2,5 млрд за "Белтрансгаз"

1 грудня 2011 в 16:55
Білорусь отримала 2,5 мільярда доларів від продажу "Газпрому" 50% акцій газотранспортного підприємства "Белтрансгаз". Про це говориться в повідомленні, поширеному управлінням інформації Нацбанку Білорусі в четвер, 30 листопада.
gaz-gas_gts_1_gazpromru.jpg
gazprom.ru

 "За попередніми даними, за підсумками листопада обсяг золотовалютних резервів Білорусі збільшився на 2,74 мільярда доларів. Таким чином, на 1 грудня 2011 рівень міжнародних резервних активів у визначенні ССРД МВФ досяг 7,38 мільярда доларів", - сказано в повідомленні.

"Збільшенню золотовалютних резервів сприяло надходження коштів від продажу акцій ВАТ "Белтрансгаз" в розмірі 2,5 мільярда доларів, а також конвертація нерезервних активів у резервні", - пояснив білоруський Нацбанк.

У понеділок, 28 листопада, Держкоммайна Білорусі повідомляв, що білоруська сторона очікує надходження 2,5 мільярда доларів за проданий "Газпрому" пакет акцій "Белтрансгазу" протягом 15 днів єдиним платежем.

Договір про продаж 50% акцій "Белтрансгазу" "Газпрому" було підписано в Москві 25 листопада. Таким чином, російський газовий холдинг консолідував 100% акцій білоруського підприємства.

Голова "Газпрому" Олексій Міллер ще в червні казав, що холдинг згоден заплатити за решту 50% "Белтрансгазу" 2,5 мільярда доларів - таку ж ціну, як за перший пакет акцій білоруської компанії.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...