Безробіття в єврозоні у квітні склало рекордні 11%

1 червня 2012 в 12:21
Європейські компанії змушені зменшувати витрати, у тому числі за рахунок скорочення робочих місць, в умовах кризи, що стримує обсяги експорту і споживчих витрат.
koshelek_evro_euro_portmone_ruka_7.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Безробіття у 17 країнах єврозони у квітні 2012 року склало 11%, що є рекордним максимумом з початку відстеження цих даних у 1995 році, свідчать дані Статистичного управління Європейського союзу.

Згідно з переглянутими даними, у березні безробіття також становило 11%, а не 10,9%, як повідомлялося раніше.

Аналітики, опитані агентством Bloomberg, прогнозували підвищення безробіття у квітні до 11% з попередньо оголошеного березневого рівня.

Європейські компанії змушені зменшувати витрати, у тому числі за рахунок скорочення робочих місць, в умовах кризи, що стримує обсяги експорту і споживчих витрат, відзначають експерти.

Ситуація "погіршується тривожно високими темпами", відзначає головний економіст Markit Economics у Лондоні Кріс Вільямсон. "Європейські виробничі компанії повідомили про зниження активності у секторі у травні, і це означає, що збиток, який заподіюється реальній економіці кризою, продовжує збільшуватися", - говорить він.

Кількість безробітних в 17 державах єврозони у квітні склала 17,41 млн у порівнянні з 17,3 млн в березні.

Максимальний рівень безробіття як і раніше зафіксований в Іспанії - 24,3%. У Франції та Італії безробіття зросло до 10,2% з 10,1%, в Португалії - до 15,2% з 15,1%. Для порівняння: у США безробіття опустилося у квітні до 8,1% - мінімуму за три роки, в Японії - становить 4,6%.

Читайте також:

Курс євро до долара впав до дворічного мінімуму

11-річний голландський хлопчик описав план розпаду Єврозони на прикладі піци

Глава Європейського центробанку: Найгірша фаза кризи в єврозоні вже позаду

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...