Топ Новини

Безробіття у США впало до трирічного мінімуму

7 січня 2012 в 11:30
Рівень безробіття у США знизився у грудні до 8,5%. При цьому американська економіка отримала чистий приріст у 200 тис. робочих місць.
zavod_proizvodstvo_stanok_sverlo_mexanika_mehanika_instrumenti.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з п'ятничним звітом Міністерства праці США, поточний рівень безробіття на 0,2% нижчий, ніж минулого місяця. Це кращий показник з лютого 2009 року.

Приріст робочих місць спостерігався виключно у приватному секторі економіки. Федеральний уряд і адміністрації штатів скоротили 12 тис. робочих місць.

Ось уже шостий місяць поспіль у США додається по 100 тис. робочих місць. Однак, незважаючи на цю позитивну динаміку, відновити втрачені за час рецесії вісім мільйонів робочих місць поки не вдалося.

У країні як і раніше залишається 8,1 млн частково безробітних - людей, які хочуть працювати на повну ставку, але можуть знайти лише вакансії з частковою зайнятістю. Деякі з тих, хто вимушено не працює, не входять до офіційних списків безробітних, оскільки вже зневірилися працевлаштуватися. За рік число таких розчарованих працівників знизилося майже на 400 тис. і сьогодні становить 945 тис.

Високий рівень безробіття зробив економіку однією з головних тем на президентських виборах, які пройдуть у листопаді.

Президент Барак Обама привітав позитивні новини про покращення в галузі зайнятості, відзначивши, що у 2011 році рівень безробіття знизився більше, ніж за будь-який інший рік, починаючи з 2005-го. Він, разом з тим, висловив жаль у зв'язку з тим, що мільйони американців все ще залишаються безробітними, через що продовжують страждати багато сімей, так само як і малий бізнес. Виступаючи у п'ятницю у Вашингтоні, Обама сказав: «У нас ще попереду багато роботи».
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...