Топ Новини

Банкіри: споживче кредитування – менш ризиковане для банків, ніж корпоративне чи іпотека

23 липня 2011 в 10:46
Нарощування обсягів корпоративного та іпотечного кредитування несе в собі більші ризики для банківської системи, аніж споживче кредитування.
650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку висловили банкіри під час круглого столу «Чому економіці досі бракує кредитів?», який провела ГО «Ліга фінансового розвитку» за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

Коментуючи позицію Нацбанку про занепокоєння накопиченням кредитних ризиків у банківській системі через зростання споживчого кредитування, старший радник «Альфа-Банку», член ради НБУ Роман Шпек зауважив, що, як показує недавній досвід банківської системи України, саме корпоративне та іпотечне кредитування для банків є найбільш ризиковими.

Глава ж спостережної ради Platinum Bank Юрій Блащук нагадав, що серед банків, які збанкрутіли, не було жодного, який би займався тісно займався споживчим кредитування. З огляду на це, на його думку, можна говорити, що кредитні ризики в роботі з цим сегментом позичальників враховувалися адекватно.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...