Банкіри очікують погіршення економічної ситуації в Україні в 2012 році

18 листопада 2011 в 15:58
Економічна ситуація в 2012 році погіршиться в порівнянні з поточним роком, а профіль банківського сектора України істотно зміниться.
50_grivni_dengi_nozhnici-1.jpg
Андрей Товстыженко,ZN.UA

Таку думку висловили українські банкіри під час щорічної конференції «Український банківський форум», організованої інститутом Адама Сміта в Києві.

«2012 рік буде більш складним, ніж 2011 рік. Це пов'язано з макроекономічною ситуацією в цілому, не тільки з тим, що відбувається в Україні. Це потрібно усвідомлювати, до цього потрібно готуватися», - сказав глава правління Промінвестбанку Віктор Башкіров.

Як повідомлялося, погіршення економічної ситуації в Україні чекає і Міжнародний валютний фонд.

«Вплив кризи на Україну буде серйозним. Баланс платежів України буде дуже чітко реагувати на зміни у глобальній кон'юнктурі, зокрема по сталі, хімії, капіталу ... До наступного року ми готуємося в більш песимістичному ключі», - додав генеральний директор Платинум Банку Грег Краснов.

Водночас, за оцінкою голови правління Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) Костянтина Вайсмана, погіршення ситуації матиме форму уповільненого зростання. «Буде загальне зниження світового попиту, відповідно буде вплив на Україну. Загальна ситуація з ліквідністю буде досить важка. Але в цілому, я не відчуваю Армагедону», - підкреслив він.

Щодо перспектив банківського сектора К. Вайсман висловив думку про неминучі зміни структури українського банківського ринку, зокрема, в результаті посилення ролі російського капіталу. «Ситуація в банківському секторі буде кардинально змінюватися. Картинка взагалі буде іншою, це вже неминучий тренд. Іноземні банківські групи будуть так чи інакше згортати діяльність в Україні, за винятком тих банків, для яких це стратегічний актив», - сказав глава правління ПУМБ.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...