Топ Новини

Банкіри обіцяють зниження комісійних за безготівкові розрахунки

22 вересня 2012 в 00:01
Банкіри констатують, що на ринку вже окреслилася тенденція до зниження комісійних. Спонукає ж до цього гостра конкуренція між учасниками ринку.
50_grivni_dengi_nozhnici-1.jpg
Андрей Товстыженко,ZN.UA

Обмеження готівкових розрахунків в Україні супроводжуватиметься зниженням комісійних банків за безготівкові розрахунки клієнтів.

Таку думку, зокрема, висловила регіональний менеджер «Райффайзен Банку Аваль» Марія Стець під час засідання Фінансового прес-клубу, проведеного у Львові за підтримки «Дзеркала тижня. Україна».

Експерт також звернула увагу на те, що невеликі підприємства дедалі охочіше встановлюють термінали для проведення безготівкових розрахунків. «Статистика показує, що в червні цього року в порівнянні з четвертим кварталом минулого року є позитивна тенденція в зацікавленості клієнтів по встановленню терміналів», - додала Стець.

Директор західного роздрібного регіонального центру «Правекс-банку» Володимир Чорненький зазначив, що в законопроекті №10656, який передбачає надання права НБУ встановлювати граничну суми готівкових розрахунків, є рекомендація щодо зменшення відповідних комісійних. Сприятиме ж цьому і зниження витрат банків на обслуговування готівкового обігу.

«В середньому витрати по обслуговуванню одного банкомату коливаються в 0-700 в місяць. Банки будуть зацікавлені зменшити комісію, тому що зменшаться затрати на опрацювання готівки», - додав фахівець.

При цьому він констатував, що на ринку вже окреслилася тенденція до зниження комісійних. Спонукає ж до цього гостра конкуренція між учасниками ринку.

 «У [міжнародних] платіжних систем у правилах є норма, що на окремих ринках національне законодавство має більш високі пріоритети. Тому, ця норма за допомогою регулятора буде домінувати над правилами платіжних систем», - додав начальник управління платіжних систем та інструментів «Сбєрбанку Росії» Андрій Поддерьогін.

Читайте також:

Рада дозволила Нацбанку встановлювати ліміт на розрахунок готівкою

Обмеження готівкових розрахунків вдарить по конвертаційним центрам

Нацбанк розповів про переваги відмови від готівки та переходу на «пластик» у розрахунках

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...