Банкіри констатують масову здачу населенням інвалюти

14 грудня 2012 в 08:15
Банкіри відзначають, що за останній місяць сума купленої в банках валюти зрівнялася з сумою проданої. Подібна тенденція спостерігається і з депозитами - відбувається перетікання валютних депозитів у гривневі.
dollari_21.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Банкіри констатують, що населення масово здає у банківський сектор іноземну валюту.
 
«Ми помітили, що люди почали масово здавати долари і менше їх купувати. Це очевидна тенденція, пішов перелом в іншу сторону. Ми вважали, що конкретно в нашому банку люди менше орієнтовно на 30% купують долари, ніж це було раніше», - розповіла заступник голови правління «Ерсте Банку» Світлана Черкай.

Однак, за її словами, подібна тенденція спостерігається і з депозитами - відбувається перетікання валютних депозитів у гривневі.

«Що стосується депозитів, то близько 50% люди вкладають у гривні та 50% - в іноземній валюті, тоді як у жовтні близько 70% депозитів були в іноземній валюті. Тобто відбувається перетікання валютних вкладів у гривневі», - пояснила банкір.

Підтверджує цю тенденцію голова правління Банку «Фінанси та кредит» Володимир Хливнюк, додаючи, що одночасно населення активно здає іноземну валюту у банківський сектор.

«За останній місяць у нас сума купленої валюти дорівнює сумі проданої. Ситуація три місяці тому була кардинально інша - ми продавали валюти втричі більше, ніж купували», - зазначив фінансист.

Нагадаємо, що за повідомленням Національного банку України, населення за останні три місяці здало інвалюти вдвічі більше, ніж до цього.

Читайте також:

У НБУ нагадали про запровадження тотальної паспортизації обміну валют з 2013 року

НБУ відзначив зниження попиту населення на валюту майже втричі

Bloomberg: Хвороблива пристрасть українців до долара заважає економіці України

Україна «споживає» більше третини всієї нової доларової готівки в світі

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...