Топ Новини

Банкіри хочуть ввести новий вид депозитів

15 вересня 2012 в 12:13
Банки розглядаю можливість ввести депозити, з яких можна було б достроково знімати кошти. Проте як компенсатор пропонують встановлювати підвищену ставку по таких вкладах.
dengi_gryvna_grivni_pachki_
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У законодавстві слід передбачити існування такого виду депозитів, з яких вкладникам не можна було б достроково знімати кошти. Таку думку в коментарях ZN.UA висловив заступник голови правління «Ощадбанку» Антон Тютюн.

«Як наслідок, банки встановлювали б більш високі процентні ставки, - говорить фінансист. - Це дало б і клієнтам, і банкам додатковий вибір у збереженні коштів».

Разом з тим, говорячи про гіпотетичний перегляд правил дострокового зняття депозитів, аналітик «Укрсоцбанку» Оксана Брусенський акцентує, що не можна застосовувати заходи, які відлякують вкладників, без додаткових стимулюючих заходів.

«Банки і так використовують інструменти можливого дострокового зняття депозиту, які визначаються договором. Вони дозволяють як банку планувати (свою роботу - ред), так і клієнтові, не відлякуючи тим самим останнього», - вважає фахівець.

Нагадаємо, що наприкінці серпня адміністративна рада Фонду гарантування вкладів прийняла рішення про збільшення розміру максимальної гарантованої суми відшкодування за вкладами в збанкрутілих банках з 150 тис. грн до 200 тис. грн.

Більше чітатйте в матеріалі "Осінні заощадження: як зберегти і примножити?" в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Кредитним спілкам заборонять залучати депозити


НБУ стимулює банки менше залучати валютних депозитів

НБУ: Вкладники повинні більш відповідально вибирати банки

 

За матеріалами:
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...