Банкіри не побачили тенденції до списання безготівкових коштів з депозитів

11 квітня 2013 в 16:38

Лист Нацбанку, у якому регулятор нібито вимагає від фінустанов пояснити причини зростання безготівкових списання коштів з депозитних рахунків, банкіри вважають "чутками".

grivna
luxkharkov.com.ua
Банкіри відзначають, що вперше чують про телеграму Національного банку України, в якій регулятор нібито вимагає фінустанови пояснити причини зростання безготівкових списань грошей з депозитних рахунків фізичних осіб для оплати товарів, послуг та інших перерахувань.

"Вперше чую про таку телеграму, мені б обов'язково повідомили, якби вона прийшла. Так, що ніяких листів від Нацбанку ми не отримували. Тим більше я не бачу підстав для них, так як на депозитних рахунках ні в минулому, ні в цьому місяці я не бачив ніяких особливих рухів, якихось списань. Більше того - щомісяця у нас депозитний портфель тільки зростає", - говорить голова правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук.

Заступник голови правління банку "Конракт" Павло Крапівін відзначає, що в їхньому банку також не спостерігалося тенденції до списання коштів з депозитів.

"Не знаю, я не бачив такого листа. Може, Нацбанк окремим банкам його направив, але нас немає в цьому переліку. Це легко пояснити, бо у нас практично ніхто не списував коштів з депозитів", - повідомив він.

Заступник голови "Укрсиббанку" Костянтин Лежнін побачив мінімальні рухи щодо списання депозитів минулого місяця.

"Серед забезпечених клієнтів у нас були випадки списання коштів, але це настільки маленький відсоток від загального портфеля, що про нього і говорити не варто. У нас не те, що списання або відтоку не спостерігається, навпаки - у банку тільки з початку року депозитний портфель зріс на 15%. До речі, про лист вперше чую. Це, схоже, на чутки", - констатує заступник голови Укрсиббанку.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...