Топ Новини

Банки жаліються, що їм не нема чим видавати кредити (відео)

25 листопада 2011 в 07:34
Сьогодні на кореспондентських рахунках фінустанов сконцентровано 9 млрд. грн. і 9 млрд. дол. За словами банкірів, це катастрофічна ситуація, коли обсяги валюти, котра не є платіжним засобом в Україні, у перерахунку на гривні настільки перевищує обсяги нацвалюти.
50_griven_grivni_dengi_nozhnici_1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Водночас, банкіри зауважують, що ситуація з гривневою ліквідністю загострюється ще й через те, що щороку у 4 кварталі попит на національну валюту з боку суб’єктів господарювання традиційно зростає.

Проте, у Нацбанку все заперечують: кажуть, банки лукавлять, і всю вільну гривню направляють на закупівлю валюти, щоб у разі девальвації на ній заробити.

«Банки лукавлять. Я з усією впевненістю хочу вам сказати, що їхній платоспроможності нічого не загрожує. Ми постійно контролюємо залишки на коррахунках банків, бачимо, яка частина коштів потрібна банкам для виконання своїх зобов'язань і куди йдуть вільні кошти. Так от, банки використовують будь-які вільні гривневі ресурси для купівлі валюти про запас", — сказав голова Національного банку України (НБУ) Сергій Арбузов.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...