Топ Новини

Банки видаватимуть кредити лише при першому внеску в 30%?

10 червня 2011 в 18:49
На законодавчому рівні або з допомогою актів Нацбанку доцільно закріпити норму про те, що позики фізособам можна видавати лише за наявності першого внеску, вважають банкіри.
avto_credit_dengi_DSC9634_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку висловив голова правління «Укрсоцбанку» Борис Тимонькін під час засідання Фінансового прес-клубу «Закон про права кредиторів та позичальників: чи забезпечить він захист інтересів споживачів фінансових послуг?», яке провела Ліга фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

За словами банкіра, саме існування такої норми (30% при придбанні квартири) у законодавстві Франції дозволило цій країні уникати іпотечних криз, чого не скажеш про США, Німеччину, Японію.

«Подібну вимогу потрібно вносити на законодавчому рівні або ж на рівні документів НБУ. Це стосується автомобілів, споживчих кредитів. Повинна бути зовнішня сила, яка скаже: приходь у банк тоді, коли в тебе є така-то сума і не менше», - зауважив Б.Тимонькін.

Водночас голова правління «Укрсоцбанку» спрогнозував, що вимоги фінустанов щодо першого внеску за кредитами будуть знижуватися в міру загострення конкуренції на ринку.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...