Топ Новини

Банки активізують видачу споживчих кредитів

17 жовтня 2012 в 10:26
Найнижчі ставки банки сьогодні готові запропонувати за картковими кредитами - від 25 до 40% річних, більш високі - щодо беззаставного кредитування, на рівні 50-90% річних.
dengi_gryvna_grivni_pachki_
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Банки концентруються на видачі споживчих кредитів, бо не мають альтернативи розміщення залучених ресурсів в умовах високих ставок на ресурсному ринку. Таку думку висловила директор департаменту роздрібного бізнесу Erste Bank Тетяна Надточій.

За її словами, найнижчі ставки банки сьогодні готові запропонувати за картковими кредитами - від 25 до 40% річних. Це пояснюється тим, що карткові кредити здебільшого пропонуються клієнтам, фінансові потоки яких зрозумілі для банкірів - оскільки за їхніми картками проходять зарплати, соціальні виплати тощо.

Ставки щодо беззаставного кредитування коливаються на рівні 50-90% річних, при цьому самі банки заробляють на цьому (у разі видачі кредиту з нижнім порогом цих ставок) близько 7% річних (маржа з вирахуванням витрат на видачу та обслуговування цих позик).

Нагадаємо, раніше банки повідомили, що в Україні набувають популярності кеш-кредити на термін 2-3 роки, які в найближчому майбутньому можуть замінити класичні автокредити.

Читайте також:

Кредити у гривні вперше за вісім років перевищили обсяг валютних

Колектори хочуть легалізувати свій бізнес і навіть готові обмежити свої можливості

Іпотека повернеться на ринок у 2013-му, автокредити замінять на готівку

Азаров наказав Арбузову і банкам не захоплюватися кредитуванням населення

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...