Bank of America відшкодує ,5 млрд ошуканим інвесторам

29 червня 2011 в 14:15
Один з найбільших банків США - Bank of America Corp., - досяг домовленості про позасудове врегулювання суперечки з низкою інвесторів, яким він напередодні кризи продавав фінансові інструменти, пов'язані з іпотекою.

Bank of America погодився повернути збитки за цими паперами на суму ,5 млрд, що стане найбільшою компенсацією, коли-небудь виплаченою банком у США. Вона також перевищить прибуток банку за минулі три роки. При цьому виплата покриє лише частину претензій 22 інвесторів. Витрати Bank of America за іншими вимогами можуть скласти ,5-5,5 млрд.

Операцію ще має схвалити рада директорів Bank of America.

Суть претензій до Bank of America полягає в тому, що підконтрольна йому Countrywide Financial Corp. продавала інвесторам іпотечні облігації, що не відповідають стандартам, за неякісним позиками і обслуговувала їх неналежним чином. У підсумку з початком іпотечної кризи папери почали стрімко знецінюватися.

Серед постраждалих опинилися такі великі компанії, як інвестиційна компанія BlackRock Inc., страховик MetLife, а також державне іпотечне агентство Freddie Mac.

Bank of America - найбільший банк у Сполучених Штатах Америки. Посідає перше місце за розміром активів (,26 трлн на кінець 2010 року) і розміром депозитів (0 млрд, більше 10% від усіх вкладів у країні). У США банк обслуговує близько 57 млн ​​клієнтів. Банк має у своєму розпорядженні мережу дочірніх банків і підрозділів у понад 40 країнах світу.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...