Топ Новини

Банк Кіпру стає ближчим

10 жовтня 2011 в 13:45
10 жовтня запрацювало перше відділення Банку Кіпру у Луганську. Чергове відкриття пройшло в рамках політики Банку з активного нарощування своєї мережі.

Банк Кіпру з'являється все у нових і нових регіонах, не забуваючи при цьому про вже освоєні ринки. Так, окрім Луганська, за останні два місяці нові відділення відкрилися в Києві та Миколаєві. Вони традиційно пропонують всі види класичних банківських послуг - від переказу грошей до рефінансування кредитів - і європейський рівень обслуговування. Оформлені згідно з вимогами міжнародної структури Bank of Cyprus Group, відділення Банку раді як приватним клієнтам, так і представникам компаній.

Нагадуємо, що з нагоди відкриття у нових відділеннях протягом шести місяців діє акція «Асорті на відкритті», у рамках якої пропонується:

  • безкоштовне проведення будь-яких платежів по Україні без відкриття рахунку,

  • зменшення стандартної відсоткової ставки за кредитом на -1%,

  • збільшення стандартної депозитної ставки за кредитом на +0,5%,

  • оформлення та обслуговування платіжних карт на пільгових умовах.

Сьогодні мережа Банку Кіпру налічує 41 відділення у 17 містах України.

Більш детальну інформацію про нові відділення Банку можна дізнатися за тел. 0800309900 або на сторінці
www.bankofcyprus.com.ua

Довідка: ВАТ «Банк Кіпру» - це універсальний банк, що надає класичні банківські послуги фізичним особам, малому, середньому і корпоративному бізнесу. Мережа Банку Кіпру налічує 41 відділення у 12 регіонах України. Пріоритетом розвитку банку є фінансування українських підприємств і фізичних осіб через широкий спектр кредитних продуктів на умовах, що відповідають ринковій ситуації.

ПАТ «Банк Кіпру» є частиною провідної фінансової групи Кіпру - Bank of Cyprus Group, заснованої у 1899 році. Група оперує 608 відділеннями у 8 країнах світу і штатом з близько 12000 співробітників. Станом на 30 червня 2011 року загальний обсяг активів Групи склав 41,80 млрд євро, акціонерний капітал - 3,70 млрд євро. Акції Банку Кіпру котируються на Кіпрській і Афінській фондових біржах.

www.bankofcyprus.com.ua

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...